Pokoj č.1

Pokoj č.2

Ubytování v Luhačovicích

Toto ubytování je vhodné především pro příznivce klidného prostředí a vycházek po okolí. Nachází se asi 20 minut pěší chůze od lázeňského centra směrem k vlakovému a autobusovému nádraží. Případnou dopravu Vám rádi v rámci pobytu zajistíme.

Své oblíbení u nás mohou najít nejen rodiny s dětmi a páry hledající soukromí, klid a pohodu, ale i mileneci či zdatní senioři - zkrátka všichni, koho neodradí radost z pohybu. Vaši krásu a zdraví totiž maximálně podpoří poloha obou apartmánů rodinného domu ve svahu jednoho z luhačovických údolí. To však platí pouze v případě, že se dobrovolně vzdáte užívání svého vozu ve prospěch bezplatného parkovacího místa u domu!

K dispozici máme 2 samostatné pokoje s vlastním sociálním zařízením i venkovním posezením s grilem. Bílý pokoj v přízemí o rozloze přibližně 6 x 4 m má k dispozici 2 – 4 lůžka, lednici, varnou konvici, mikr. troubu, el. vařič i nádobí a Wifi připojení. K zapůjčení je také fén, žehlička a TV. Jeho výhodou je vana namísto sprchovacího koutu.

Větší pokoj v patře (o rozloze cca 10 x 4 m) v tónu přírodního dřeva je vhodný až pro 5 osob. K dispozici má rovněž lednici, varnou konvici, mikrovlnnou troubu, nádobí, fén,Wifi připojení i TV k zapůjčení.